גיי פרנדלי

גיי פרנדלי
גיי פרנדלי

חברי הקהילה הגאה, דף זה מיועד אליכם!

בשנים האחרונות יותר ויותר צימרים וחדרים לפי שעה מייעדים את עצמם לחברי הקהילה הגאה בלבד!

בעלי העסקים הבינו שהרבה מאוד זוגות מחפשים אינטימיות בדיסקרטיות מלאה במיוחד ולמה זה? כי הזוגות הללו הם בדרך כלל אנשים שעדיין נמצאים בארון אבל המשיכה שלהם לבני זוג מאותו המין היא חזקה מהאיפוק שלהם ולכן הם מחפשים איזושהי דרך כדי להיפגש עם בני אותו המין אבל בלי אפשרות מינימלית להיחשף.

היום הרבה מאוד גברים ונשים מעוניינים להתנסות ולו לפעם אחת בלבד עם בני מינם וכדי לא לחשוף את עצמם ואולי את נטיותם הם מחליטים לעשות זאת הרחק מכל עין שהם מכירים ולכן זה נעשה בדיסקרטיות מלאה.

הרבה בעלי צימרים וחדרים גילו את הפוטנציאל הגלום במשיכה בין בני זוג מאותו המין ואת הרצון שלהם להמנע מכל אפשרות לחשיפה והם מייעדים את חדרם או את הצימרים שלהם רק לזוגות מבני אותו המין.

צימרים לפי שעה בצפון וחדרים לפי שעה בתל אביב הם החדרים היותר מבוקשים בפני חברי הקהילה ואם תחפשו את המושג גיי פרנדלי תוכלו למצוא הרבה מאוד חדרים וצימרים ייעודיים באזורים הללו.

תתפלאו לשמוע שהרבה מאוד קליינטים קיימים בעסק הזה. מסתבר שהרבה מאוד אנשים מחפשים את החוויה של ההתנסות עם בני אותו המין ולכן הביקוש לצימרים הללו גבוה במיוחד!

אבל לא כל הצימרים הם ייעודיים בלבד לחברי הקהילה הגאה, כל צימר באתר הוא צימר המיועד לכולם ללא הבדל גזע, מין ודת ובנוסף להם יש את הצימרים המיועדים בלבד לחברי הקהילה.

המושג גיי פרנדלי הוא מושג מוכר בתחום הצימרים והוא מודיע על המקום כמקום ידידותי לחברי הקהילה הגאה.

אז אם אתם חברי הקהילה הגאה, להטב”ים, GLBT (המושג באנגלית) או סטרייטים המחפשים לנסות את בני אותו המין אתם מוזמנים לבחור את הצימר המתאים לכם ביותר.